Edycja I

Pocket

 

Program pierwszej edycji:

PLANETA11:

+ biuro festiwalu i miejsce warsztatów czynne codziennie od 11 do 20, za darmo internet i komputery, informacja (od 10-16)

 

 

PLANETARIUM Hall Na Dole
czwartek/piątek/sobota/niedziela od 10-19h

cały dzień warsztaty, pokazy, expo:
“Avyd and Murks”
“Jane Fondue”
“Pixtole”
“e-triplehead-infomercial-wall”
“Yochee! triplehead bubbles”

VJ Diablos‘ loopy video

podaj kabel- polsko czeski kolektyw

Devon Miles- jak używać iPada jako kontrolera

 

czwartek:

13-14  konferencja prasowa
14-19  wszyscy Vje mapuja wszystko, pokazy, expo, warsztaty

DJs:
13-14 Pan Tadeusz
14-15 Neonbreaker, Ana Zen
15-19 Avyd

friday – piatek:
11-13 vj luper: vvvv videomapping workshop – warsztaty videomapping vvvv
13-14 “Jane Fondue” (neonbreaker, ana zen)
14-15 videomapping and live visuals workhop by koen de nobele
14-19 all VJs map everything – wszyscy Vje mapuja wszystko
14-19 Pioneer DVM 1000 av-mixstation (free session)

DJs:
13-14 Neonbreaker, Ana Zen
14-16 MacDict
16-17 Avyd
17-19 Iman Deeper

saturday – sobota:
10-16  radio olsztyn  na żywo
11-14 vj luper:  warsztaty vvvv
14-15 “Jane Fondue” (neonbreaker, ana zen)-występ audiowizualny
14-16  warsztaty: CoGe
17-18  warsztaty resolume + kontrolery-  vj fks

performances: e-visual berlin av with dj iman deeper
18-19 new york by kyle lyons

DJs:
13-14 Neonbreaker, Ana Zen
14-15 MacDict
17-19 Iman Deeper

sunday – niedziela:
11-14 vj luper: vvvv workshop – warsztaty vvvv
14-15 kyle lyons (vj loops): creating content for profit – prezentacja jak sprzedawac wlasna kreatywnosc
15-16 bjorn samson: ipad4vjing presentation – prezentacja ipad do vjingu

+ Djs – friday, saturday, sunday – piątek, sobota, niedziela :
13-14 Jane Fondue (neonbreaker, ana zen)
14-16 MacDict (Belgium – Belgia)
16-19 iman deeper

 

PLANETARIUM pod kopułą
sobota od 15-19

przygotowanie, tylko dla artystów od 15-17

+ występy
17.00-17.15 Roman Heller – fulldome  set audiowideo
17.15-18.30 wszyscy VJe na jednym ekranie oraz mix VJów i fulldome w tym samym czasie
18.30-19.00 CoGe MasterClass występ audiowizualny

+ muzyka na żywo:
17.15-17.30 Odaibe
17.30-18.00  Avyd
18.00-18.30 Iman Deeper

 

BWA:
niedziela  od 16-19

+ VJs: luper, faraz, yochee, jan ehlen, kimberley bianca, neonbreaker, ana zen

+ DJs from laptops and ipad:
16-17 Jane Fondue (neonbreaker, ana zen)
17-18 MacDict (Belgium – Belgia)
18-19 iman deeper+devon miles (ipad)+avyd live set

 

Grawitacja Club:
piątek, sobota:

wszyscy VJe razem

+ występy
Azured Vault (so) 1-1.30
kimberley bianca+iman deeper
Sasza Zak+John Coffee (piątek 21-22)
Neonbreaker, Ana Zen (sob 22-23)

+ music performance:
Systu (sob 21-22)

+ DJje (pt/sob ):
MacDict (Belgia)
Iman Deeper (Iran)
Odaibe (piątek 02-02.45)
Avyd-Media Fire

 

Planeta 1

czw/pt: 18-20

MadMapper i Modul 8

Bjorn Samson (Belgia)

warsztaty videomappingu 3D z zastosowaniem zbudowanych konstrukcji.

 

Planetarium, Hall na dole

całodniowe warsztaty

 


Planetarium, Sala Konferencyjna na dole

czw/pt/sob/nie (od11-19)

warsztaty, rozmowy, prezentacje, pokazy

 

Kreacja dla Zysku

Kyle Lyons (USA)

 

Resolume+kontrolery warsztaty

VJ Fks (Pl/Bul)

 

Ableton warsztaty

Iman Deeper (Tehran)
Jak zrobić promo

VJ FKS i Bjorn Samson (Pol/Bul, Belgia)

 

iPad Prezentacja do VJingu

Bjorn Samson (Belgia)

 
CoGe Warsztaty

sob od 15-17
Tamas Nagy i Vargasz (Węgry)

 


 VVVV Warsztaty

pt/sob/niedz od 11-13

VJ Luper (Sycylia):
https://www.facebook.com/events/259766427433562/
https://www.facebook.com/events/390387844308406/

This post is also available in: angielski